Društvo

Kućna izolacija za one koji uđu u RS više nije na snazi

Kućna izolacija za one koji uđu u RS više nije na snazi
Foto: Ilustracija | Kućna izolacija za one koji uđu u RS više nije na snazi
Srna

BANJALUKA - Mjera kućne izolacije od 14 dana za sve građane koji uđu u Republiku Srpsku, od danas nije na snazi.

Ovaj zaključak usvojio je juče Republički štab za vanredne situacije.

Republički štab uputio je inicijativu Savjetu ministara da donese akte, za ukidanje dodatnih uslova za ulazak stranaca u BiH, uvedenih zbog pandemije virusa korona.

Najčitanije