NOVI GRAD - Dom zdravlja u Novom Gradu vlastitim sredstvima kupio je novo sanitetsko vozilo u vrijednosti od 109.000 KM.
Direktorka ove zdravstvene ustanove Slavica Vojnović Lončar rekla je da su sredstva obezbijeđena uštedama i domaćinskim menadžmentom.
Lončareva je objasnila da je postojala potreba za nabavku novog sanitetskog vozila kako bi se obezbijedio prevoz svih pacijenata do ustanova sekundarne i tercijalne zdravstvene zaštite, piše Srna.
Prema njenim riječima, Dom zdravlja Novi Grad sada ima tri novija vozila, dok su ostala stara od 15 do 20 godina.