BANJALUKA - Usluga plaćanja parkinga putem aplikacije "m:go" od sada je dostupna i u Crnoj Gori.
"Ukoliko posjetite Podgoricu, Herceg Novi, Nikšić, Ulcinj i Tivat putem ove aplikacije brzo i jednostavno možete da platite parking i uživate u svom putovanju", saopšteno je iz "M:tela".
Aplikacija je dostupna za preuzimanje na "Google Play Storeu", "App Storeu" ili "Huawei AppGalleryju".
"Sve što je potrebno je da u nekoliko klikova odaberete državu i grad, te platite parking-mjesto direktno sa mobilnog uređaja", navodi se u saopštenju.