Društvo

Liturgija u Banjaluci povodom godišnjice NATO bombardovanja

Liturgija u Banjaluci povodom godišnjice NATO bombardovanja
Foto: Nemanja Vukojević | Liturgija u Banjaluci povodom godišnjice NATO bombardovanja

BANJALUKA - U Hramu Hrista Spasitelja u Banjaluci trenutno je u toku liturgija povodom godišnjice NATO bombardovanja Jugoslavije koje je počelo na današnji dan 1999. godine.

Liturgija je počela u 11 časova, a na prijedlog Dragana Milanovića, šefa Kluba odbornika PDP-a u Skupštini grada Banjaluka, sjednica gradskog parlamenta je prekinuta kako bi odbornici prisustvovali liturgiji.

Između ostalih, na liturgiji su prisutni i Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke, Mladen Ilić, predsjednik Skupštine grada Banjaluka, Jelena Trivić, potpredsjednica PDP-a, kao i pojedini odbornici u gradskom parlamentu.

Najčitanije