Društvo

Maksimović isključen iz SDS-a

Maksimović isključen iz SDS-a
Maksimović isključen iz SDS-a
Srna

BANJALUKA - Gradski odbor SDS-a u Bijeljini isključio je iz stranke Zlatka Maksimovića, Srđana Mijatovića, Tomu Manojlovića, Mirka Nikolića i Čedomira Radovanovića.

Stranka je zatražila od njih da vrate sve funkcije koje su obavljali u ime SDS-a i one koje su imali u partiji.

"Gradski odbor SDS-a Bijeljina donio je 14. marta na sjednici sa predsjednicima mjesnih odbora jednoglasnu odluku o ovim isključenjima", navedeno je u današnjem saopštenju iz Gradskog odbora ove stranke.

Maksimović je napustio SDS i kandidat je Pokreta "Uspješna Srpska" za gradonačelnika Bijeljine, uz podršku bloka partija u gradu, među kojima je i SNSD.

Najčitanije