Društvo

Mališani otputovali u Kumbor

Srna

ZVORNIK - Grupa mališana iz Dječijeg vrtića "Naša radost" iz Zvornika otputovala je danas na sedmodnevno ljetovanje u Dječije odmaralište u Kumbor, kod Herceg Novog.

Direktor vrtića Vukomir Stanković rekao je da je ovo prvi put da se organizuje ovakvo ljetovanje, napomenuvši da će od 20. do 27. maja u Kumboru ljetovati 14 djece predškolskog uzrasta u pratnji dva vaspitača.

On je istakao da je organizator ljetovanja Javni fond dječije zaštite Republike Srpske u saradnji sa zvorničkim Centrom za socijalni rad i vrtićem "Naša radost".

Najčitanije