MODRIČA - Milan Nikić, golman Fudbalskog kluba Modriča - Maksima, člana Prve fudbalske lige Republike Srpske, proglašen je večeras za najboljeg sportistu u 2011. godini u Modriči.
Priznanje najboljem sportisti uručio je načelnik opštine Mladen Krekić.
Prema odluci žirija, najuspješniji klub u prošloj godini bio je ženski Odbojkaški klub Modriča, povratnik u Premijer ligu BiH, najuspješniji trener je Đorđe Milošević, trener premijerligaša BiH - muškog Odbojkaškog kluba Modriča - Optima, dok je priznanje za najboljeg sportskog radnika dodijeljeno Zdravku Jovanoviću, predsjedniku Fudbalskog kluba Modriča - Maksima.
Žiri je plaketom sa zlatnikom nagradio fudbalera Petra Jelića, člana ruske Volge, dok je specijalnim priznanjem nagrađen i bivši odbojkaš Modriča - Optime, koji je trenutno član OK Crvena zvezda i juniorske reprezentacije Srbije Aleksandar Okolić.
U zabavnom dijelu manifestacije u Srpskom kulturnom centru, kojoj je prisustvovao veliki broj sportista, sportskih radnika i predstavnika lokalne vlasti, učestvovali su članovi muzičke grupe Srednjoškolskog centra "Jovan Cvijić", modričke mažoretkinje, te kulturno-umjetnička društva "Vranjak" i "Miloševac".