Društvo

Milana Todorović pobjednica takmičenja iz srpskog jezika

Agencije

SREBRENICA - Milana Todorović, učenik drugog razreda Srednjoškolskog centra "Milutin Milanković" iz Milića pobjednica je današnjeg takmičenja za zvorničko-bijeljinsku regiju iz srpskog jezika i jezičke kulture.

Uz diplomu i knjigu, kojima je danas nagrađena, Milana se plasirala na republičko takmičenje učenika drugih razreda srednjih škola iz srpskog jezika.

Na takmičenju, koje je održano u Srebrenici u Srednjoškolskom centru "Srebrenica", učestvovalo je 15 učenika iz sedam škola.

"Zadovoljna sam što sam pobijedila u jakoj konkurenciji vršnjaka, jer ima mnogo dobrih učenika i drago mi je što ću svoju školu i ovu regiju predstavljati na republičkom takmičenju", izjavila je Milana. 

Najčitanije