SREBRENICA - Milana Todorović, učenik drugog razreda Srednjoškolskog centra "Milutin Milanković" iz Milića pobjednica je današnjeg takmičenja za zvorničko-bijeljinsku regiju iz srpskog jezika i jezičke kulture.
Uz diplomu i knjigu, kojima je danas nagrađena, Milana se plasirala na republičko takmičenje učenika drugih razreda srednjih škola iz srpskog jezika.
Na takmičenju, koje je održano u Srebrenici u Srednjoškolskom centru "Srebrenica", učestvovalo je 15 učenika iz sedam škola.
"Zadovoljna sam što sam pobijedila u jakoj konkurenciji vršnjaka, jer ima mnogo dobrih učenika i drago mi je što ću svoju školu i ovu regiju predstavljati na republičkom takmičenju", izjavila je Milana.