Društvo

Mještani prijedorskih naselja u strahu od poplava: "Očekujemo još gore"

Mještani prijedorskih naselja u strahu od poplava: "Očekujemo još gore"
Foto: Vladimir Stojaković | Mještani prijedorskih naselja u strahu od poplava: "Očekujemo još gore"

PRIJEDOR - Iako se voda jutros malo povukla mještani Topolika kod Prijedora i dalje sa strahom gledaju u Miloševicu koja je nakon izlijevanja poplavila petnaestak domaćinstava.

"U strahu smo da ne možemo biti većem. Voda se jeste povukla malo, ali najavljuju padavine tako da očekujemo da bude još gore", kazao je Milan Mrđa, mještanin Topolika, te dodao da je stavljao nasipe na vrata kako mu voda ne bi ušla u kuću.

Milenko Bilić, mještanina Topolika kazao je da mu je u kući bilo 15 centimetara vode.

"Katastrofa je bila. Moram sada parket mijenjati… A očekujem da će biti još gore", rekao je Bilić.

Vezana vijest: Izlile se rijeke u Prijedoru, poplavljeno 200 objekata

Video
Najčitanije