MOSTAR - Stanovnici Mostara proslavljaju Međunarodni praznik rada na izletištima u okolini najvećeg grada u Hercegovini.
Nebo bez oblaka i gotovo ljetna temperatura koja se približila 30 podioku, izmamili su veliki broj Mostarki i Mostaraca u prirodu.
Na izletištu na Buni najbolja mjesta za roštiljanje popunjena su od ranih jutarnjih sat, a oni koji su „osuđeni“ na sunce osvježenje su potražili u rijeci Bunici, prenosi Fena.