Društvo

M:tel uručio stipendije za 27 studenata elektrotehnike iz BiH

M:tel uručio stipendije za 27 studenata elektrotehnike iz BiH
M:tel uručio stipendije za 27 studenata elektrotehnike iz BiH
Srna

BANjALUKA - Kompanija "M:tel" svečano je u srijedu u Banjaluci uručila stipendije za 27 studenata elektrotehnike iz cijele BiH, u okviru projekta "Stipendije za budućnost".

"Ovih 27 izabranih mladih ljudi do kraja prvog ciklusa studija primaće 300 KM, a kao apsolventi 400 KM", rekla je portparol "M:tela" Aida Halilović novinarim.

Ugovore o stipendiranju uručio je u ime "M:tela" Milenko Cvijanović, direktor za marketing i prodaju, koji je rekao da će ova kompanija nastaviti da stipendira studente elektrotehnike, kojima će biti omogućena praksa u ovoj kompaniji da bi u budućnosti ovi mladi ljudi mogli dobili posao u struci.

Na svečanosti u Banjaluci na Elektrotehničkom fakultetu prisustvovali su rektor banjalučkog Univerziteta Stanko Stanić, profesori elektrotehničkih fakulteta iz Tuzle i Mostara, koji su pozdravili ovakvu podršku kompanije "M:tel" talentovanim studentima.

Najčitanije