BIJELJINA - Potrošači vode bijeljinskog "Vodovoda" sa zaplavljenih područja trebalo bi da prije korištenja prokuvaju vodu, saopšteno je iz bijeljinskog preduzeća "Vodovod i kanalizacija".
"Prema nalogu Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Bijeljina i opštinske Zdravstveno-sanitarne inspekcije, 'Vodovod i kanalizacija' je u obavezi da od svojih potrošača zahtijeva da vodu za piće iz bijeljinskog gradskog vodovodnog sistema preventivno prokuvavaju, najmanje pet minuta od momenta ključanja", dodaje se u saopštenju.
Ovo se odnosi na potrošače sa trenutno poplavljenih područja, ističu u "Vodovodu".