Društvo

Nagrađena 34 čitaoca Nezavisnih novina

Nagrađena 34 čitaoca Nezavisnih novina
Nagrađena 34 čitaoca Nezavisnih novina
M.L.

SARAJEVO - U nagradnoj igri "Nezavisnih novina" "Šansa za svakoga", "Ogrebi i osvoji" koja traje do 21. juna ove godine vrijedne nagrade do sada su dobila 34 čitatelja.

Nagradu je jučer u sarajevskoj redakciji  "Nezavisnih" preuzela Selma Pobrić iz Sarajeva koja je dobila poklon bon OMV-a u vrijednosti od 100 KM. Poklon bon dobio je i Draško Mirčić iz Bronzanog Majdana kod Banjaluke.

Na nagradnom kuponu koji od 21. marta svakodnevno izlazi u "Nezavisnim novinama", ispod zaštitne emulzije, čitaoci između ostalog mogu pronaći nagrade i osvojiti ljetovanje u vili "Sebastijan" u Crnoj Gori, kućanske aparate, vikend u Banji Vrućica, pežo skuter...

Do sada su nagrade dobili Banjalučani Zoran Bokan, Vladimir Čutković, Daliborka Bašić, Ljiljana Marić, Milenko Grbić, Maja Stojisavljević, Oleg Damjanić, Miroslav Radošević, Zlata Jungić, Boban Galonja, Ostoja Đurašinović, Milenko Vranješ, Bojana Brnić, Radovan Pejaković, Aleksandra Kojadinović, Nenad Dragišić, Slobodan Međed, Grozda Ilić, Danijela Lukić, Milena Jaćimović, Nebojša Živković, Sadeta Tufekčić, Ljubomir Šurlan i Marina Miljković.

Prije Selme Pobrić nagrade su osvojile Sarajke Slavica Korica i Amela Mujanović, Biljana Sudar iz Gradiške, Brane Vlajnić iz Kozarske Dubice i Luka Petronjić iz Prijedora.

Nagradna igra traje do 21. juna, a veliki broj nagrada, njih oko 60 još nije izvučeno.

Najčitanije