BANJALUKA - Na magistralnom putu Mrkonjić Grad - Ključ, u mjestu Podbrdo, vozila se propuštaju naizmjenično jednom kolovoznom trakom, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
U Centru javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka danas ranije rečeno je Srni da se na magistralnom putu Mrkonjić Grad - Ključ, u mjestu Podbrdo, vrši izvlačenje teretnog motornog vozila.
U CJB su precizirali da je teretno vozilo sletjelo sa kolovoza prije dva dana.