BROD - Pobjednici Regionalnog takmičenja ekipa podmlatka i omladine Crvenog krsta u pružanju prve pomoći, koje je danas održano u Brodu, jesu ekipe iz Doboja.
U konkurenciji podmlatka, drugo i treće mjesto osvojile su ekipe Modriče i Dervente, dok su u konkurenciji omladine Crvenog krsta drugo i treće mjesto osvojile ekipe iz Dervente i Modriče.
U takmičenju je učestvovalo 160 takmičara iz Opštinskih organizacije Crvenog krsta Petrovo, Brod, Teslić, Doboj, Modriča, Derventa i Vukosavlje.
Ekipe podmlatka i omladine Crvenog krsta Doboj predstavljaće dobojsku regiju na republičkom takmičenju u Banji Vrućici 31. maja.