Društvo

Nastava u Bijeljini počinje u ponedjeljak

Nastava u Bijeljini počinje u ponedjeljak
Nastava u Bijeljini počinje u ponedjeljak
Srna

BIJELJINA - U Bijeljini će u ponedjeljak, 26. maja biti nastavljena nastava u osnovnim i srednjim školama koja je prekinuta zbog poplava, saopšteno je iz gradske uprave.

U Osnovnoj školi u Dvorovima datum početka nastave biće naknadno određen.

Nastave neće biti u osnovnim školama koje se nalaze u potopljenim selima Brodac, Balatun, Međaši i Velino Selo.

Većina škola u Bijeljini iskorištena je za prihvat stanovništva koje je evakuisano zbog poplave.

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić danas je najavio da situacija već dozvoljava djelimičan povratak stanovništva u kuće u kojima je stanovanje moguće.

Prije početka nastave, svi školski objekti biće dezinfikovani, najavljeno je iz Higijensko-epidemiološke službe Doma zdravlja Bijeljina.

Najčitanije