Društvo

Neoplanta donirala hranu ugroženim u poplavama

Srna

BEOGRAD - Industrija mesa "Neoplanta" iz Novog Sada donirala je više od 1,5 tona proizvoda iz svog asortimana stanovništvu BiH ugroženom u poplavama, a prva isporuka je namijenjena ugroženima u Doboju.

Ovo je prva od planiranih isporuka hrane za nastradale u poplavama na teritoriji BiH, a donacija je usmjerena ka Crvenom krstu Doboj.

"Nažalost, proteklih nekoliko dana mnogo porodica je ostalo bez doma i osnovnih životnih namirnica, a poplave su odnele i nekoliko ljudskih života. Važno je da u ovim teškim trenucima pokažemo humanost i solidarnost sa ljudima širom regiona i pomognemo koliko možemo nastradalim građanima", izjavio je direktor kompanije "Neoplanta" Slobodan Vasilić.

On je apelovao na druge kompanije u regionu da upute pomoć nastradalima.

"Neoplanta", članica "Nelt Grupe", sa pažnjom prati dalji razvoj situacije i nastaviće da pomaže najugroženijima.

Najčitanije