BANJALUKA - Obustavljena isporuka inzulina na području Republike Srpske, Fond zdravstvenog osiguranja RS, izvršiće još jednu isporuku ovog lijeka. Objavljeno je to danas u Facebook grupi Dijabetičari Republike Srpske (Banjaluka).
Svoje iskustvo je navela Vedrana Mićić-Pušonja, koja je objasnila da su u apotekama Han Pijesku potvrdili ovu informaciju.
Isto je potvrdio i Vedran Puzović iz Banjaluke, koji je saznao u lokalnoj apoteci, da su zalihe pred istekom.
Vesna Iveljić, piše kako su je zvali iz Apoteke Prijedor i rekli da im kasne isporuke od dobavljaca