Društvo

Normalizovan saobraćaj na auto-putu Gradiška-Banjaluka

Normalizovan saobraćaj na auto-putu Gradiška-Banjaluka
Foto: Nezavisne novine/Arhiva | Normalizovan saobraćaj na auto-putu Gradiška-Banjaluka
N.N.

BANJALUKA - Normalizovano je odvijanje saobraćaja na auto-putu Gradiška-Banjaluka nakon završenog policijskog uviđaja u mjestu Jurkovica, saopšteno je iz Auto-moto saveza (AMS) Republike Srpske.

Iz AMS-a ranije je saopšteno da je saobraćaj u mjestu Jurkovica u prekidu zbog saobraćajne nezgode.

Najčitanije