BANJALUKA - Normalizovano je odvijanje saobraćaja na auto-putu Gradiška-Banjaluka nakon završenog policijskog uviđaja u mjestu Jurkovica, saopšteno je iz Auto-moto saveza (AMS) Republike Srpske.
Iz AMS-a ranije je saopšteno da je saobraćaj u mjestu Jurkovica u prekidu zbog saobraćajne nezgode.