Društvo

Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Crna Rijeka

Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Crna Rijeka
Foto: N.N. | Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Crna Rijeka
Nezavisne novine

BANJALUKA - Normalizovan je saobraćaj na dionici magistralnog puta Banjaluka-Crna Rijeka, nakon što je završen uviđaj saobraćajne nezgode, saopšteno je iz Auto-moto saveza /AMS/ Republike Srpske.

Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 19.00 časova kod restorana "Klašnik".

Saobraćaj je na ovom dijelu puta bio potpuno obustavljen.

Vezane vijesti:

Žestok sudar kod Banjaluke, hitne službe na terenu (FOTO)

Najčitanije