Društvo

Normalizovan saobraćaj na putu Doboj-Brod-Derventa

Normalizovan saobraćaj na putu Doboj-Brod-Derventa
Foto: Ilustracija | Normalizovan saobraćaj na putu Doboj-Brod-Derventa

BANJALUKA - Saobraćaj je normalizovan nakon policijskog uviđaja nezgode koja se dogodila na magistralnom putu Doboj-Brod–Derventa, saopšteno je iz Auto-moto saveza (AMS) Republike Srpske.

Iz AMS-a je ranije saopšteno da se u mjestu Bosanski Lužani, gdje se dogodila saobraćajna nezgoda, saobraćaj odvija jednom trakom.

U ovoj saobraćajnoj nezgodi povrijeđena su tri lica koja su kolima Hitne pomoći prevezena u Dom zdravlja u Derventi, potvrđeno je ranije Srni u dobojskoj Policijskoj upravi. 

Najčitanije