Društvo

Normalizovan saobraćaj na putu Maglaj - Doboj

Normalizovan saobraćaj na putu Maglaj - Doboj
Normalizovan saobraćaj na putu Maglaj - Doboj
Srna

MAGLAJ - Na magistralnom putu Maglaj - Doboj kod mjesta Poljice večeras je normalizovan saobraćaj, nakon završenog policijskog uviđaja poslije saobraćajne nesreće, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

U saopštenju se navodi da se od 19.00 časova na ovoj dionici nesmetano odvija saobraćaj nakon što je završen uviđaj i uklonjena vozila.

U saobraćajnoj nesreći u mjestu Poljice, kod Maglaja, poginuo je muškarac čiji su inicijali R.S, dok su tri lica povrijeđena.

 U nesreći, koja se dogodila u 16.30 časova, učestvovali su "pežo" i "škoda".

Najčitanije