Društvo

Novinari napustili i treću raspravu o izmjenama Krivičnog zakonika

Novinari napustili i treću raspravu o izmjenama Krivičnog zakonika
Foto: Capital.ba | Novinari napustili i treću raspravu o izmjenama Krivičnog zakonika
Nezavisne novine

BIJELJINA - Novinari koji su danas u Bijeljini prisustvovali javnoj raspravi o izmjenama krivičnog zakonika Republike Srpske, a kojima je predviđena kriminalizacija klevete, napustili su raspravu nakon što su predali zahtjev da se ovaj zakon povuče iz procedure.

Novinari su iznijeli argumente i rekli da ne žele da učestvuju u javnoj raspravi o zakonima koji guše slobodu govora.

Prije ove novinari su prethodnih dana napustili i javne rasprave u Banjaluci i Istočnom Sarajevu, donosi "Capital".

Uskoro opširnije…

Najčitanije