BIJELJINA - Na magistralnom put Bijeljina – Tuzla od danas do nedjelje, 1. juna, u intervalu od 8.00 do 17.00 časova biće u potpunosti obustavljen saobraćaj zbog sanacije kolovoza u mjestu Seljublje, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Saobraćaj prema Tuzli u ovom periodu odvijaće se alternativnim pravcima.