Društvo

Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Јajce

Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Јajce
Normalizovan saobraćaj na putu Banjaluka-Јajce
Srna, Foto A.Čavić

BANJALUKA - Saobraćaj u mjestu Surjan, na magistralnom putu Јajce-Banjaluka, koji je bio potpuno obustavljen, normalizovan je nakon izvlačenja automobila iz rijeke Vrbas, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Saobraćaj je normalizovan u 12.15 časova, navodi se u saopštenju.

Zbog snježnih nanosa na regionalnom putu Ulog-Klanci, preko prevoja Morine, potpuno je obustavljen saobraćaj.

Vozačima se pažnja skreće na poledicu u višim predjelima i preko planiskih prevoja.

Na ostalim putnim pravcima u Republici Srpskoj saobraća se po mjestimično vlažnom kolovozu.

Najčitanije