Društvo

Od 10. aprila obustavljen saobraćaj na putu za Priječane

Od 10. aprila obustavljen saobraćaj na putu za Priječane
Foto: N.N. | Od 10. aprila obustavljen saobraćaj na putu za Priječane

BANJALUKA - U Banjaluci će zbog izgradnje podzemne infrastrukture od utorka, 10. aprila, na putu za Priječane biti obustavljan saobraćaj za sva vozila, osim za autobuse.

Saobraćaj će biti obustavljan svakim radnim danom i subotom od 8.00 do 16.00 časova, saopšteno je iz Gradske uprave.

Obustava će trajati 30 dana, a za vrijeme izvođenja radova biće postavljena privremena saobraćajna signalizacija.

Iz Gradske uprave navode da će autobusi na redovnoj liniji za Priječane, kao i na linijama za Veliko i Malo Blaško i Šušnjare saobraćati bez promjena, odnosno na njih se ne odnosi obustava saobraćaja.

Podzemna infrastruktura gradi se u okviru izgradnje puta za Priječane.

Najčitanije