Društvo

Oko 200 izviđača stiže u Banjaluku

Oko 200 izviđača stiže u Banjaluku
Oko 200 izviđača stiže u Banjaluku
M.G.

BANJALUKA - Devetnaesti majski susreti izviđača "Gojko Grahovac" biće održani u subotu u parku "Mladen Stojanović".

Aktivnosti će početi u 10 časova, a biće izviđačko takmičenje u skladu s programom Saveza izviđača Republike Srpske. Očekuje se da će u takmičenju učestvovati oko 20 ekipa, a u programske aktivnosti biće uključena i djeca iz Doma "Rada Vranješević".

"Planirano je da na susretu bude oko 200 učesnika iz čitave BiH, a ove godine svi učesnici ovog susreta će prikupljati hranu za bebe, koju ćemo donirati Domu 'Rada Vranješević'", kazao nam je Nikola Zgonjanin, iz Odreda izviđača "22. april".

Najčitanije