Društvo

Oproštaj od legende FK Radnik

Oproštaj od legende FK Radnik
Oproštaj od legende FK Radnik
Srna

BIJELJINA - U Administrativnoj službi opštine Bijeljina danas je održan komemorativni skup povodom smrti legende bijeljinskog Fudbalskog kluba "Radnik" Ramiza - Rame Durakovića.

Komemoraciji su prisustvovali porodica, rodbina, kao i mnogobrojni prijatelji i saigrači Durakovića.

U ime uprave i članova Fudbalskog kluba "Radnik" od Durakovića se oprostio potpredsjednik Upravnog odbora Fudbalskog kluba "Radnik" Živorad Miražić, koji je istakao da je on, prije svega, bio dobar čovjek, a zatim i sjajan fudbaler.

"Ramo je bio je sjajan čovjek, sjajan igrač, prijatelj i sagovornik. Kao fudbaler bio je nepredvidiv, strah i trepet za sve protivnike, a za naš klub velika uzdanica", rekao je Miražić.

Komemorativnom skupu prisustvovao je načelnik opštine Bijeljina Mićo Mićić, kao i mnogobrojna rodbina, prijatelji i članovi Fudbalskog kluba "Radnik".

Ramiz Duraković je stradao prije nekoliko dana u Majevičkoj ulici u Bijeljini kada ga je udario vozač čiji su inicijali J.V.

Najčitanije