ORAŠJE - Iz bolnice u Orašju uputili su medicinskim radnicima i ljekarima apel za pomoć.
Voda prodire u grad, a u bolnici, koja brine i o oboljelim u Odžaku, ima sve više bolesnika.
Odgovorna osoba za prihvat bolesnika, Sanja Šimić, uputila je poziv putem Radija Studio D, a "Nezavisnim" je potvrdila da iz Sarajeva već stiže pomoć, dok su i iz Tuzle obećali slanje svojih timova i eventualno preuzimanje pacijenata.