Društvo

Otklonjen kvar, banjalučkim naseljima struja se vraća postepeno

Otklonjen kvar, banjalučkim naseljima struja se vraća postepeno
Foto: Ilustracija | Otklonjen kvar, banjalučkim naseljima struja se vraća postepeno

BANJALUKA - Dežurne ekipe "Elektrokrajine" Banjaluka otklonile su kvar do koga je došlo usljed nevremena zbog kojeg je većina gradskih i prigradskih naselja ostala bez električne energije.

U "Elektrokrajini" Srni je rečeno da je zbog udara groma iskočio osigurač na jednom od glavnih vodova, te da će naseljima struja biti uključivana postepeno.

Bez struje su bila naselja Centar, Obilićevo, Starčevica, Nova Varoš, Borik, Pobrđe, Šibovi, Česma, Krčmarice i druga.

Bez struje su ostala i prigradska naselja Potkozarje, Rekavice, Krupa na Vrbasu, kao i područje opštine Čelinac.

Najčitanije