Ministar zdravlja i socijalne zaštite Alen Šeranić otvorio je 26. Simpozijum otorinolaringologa Republike Srpske sa međunarodnim učešćem
Na trodnevnom simpozijumu, koji se održava u Banji Terme, na Ozrenu, u opštini Petrovo, prisustvuje oko 110 stručnjaka ORL oblasti iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore i BiH.
Organizator skupa je Udruženje otorinolaringologa Republike Srpske, prenosi RTRS.