Društvo

Panoi zahvalnosti Vučiću u Banjaluci

Panoi zahvalnosti Vučiću u Banjaluci
Foto: Nezavisne / Čitalac | Panoi zahvalnosti Vučiću u Banjaluci
N.N.

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić posjetio je danas Banjaluku i tom prilikom uručio 15 sanitetskih vozila zdravstvene ustanove u Republici Srpskoj.

Vučić je prilikom posjete obišao i objekat koji se gradi u naselju Petrićevac, te srpsko-ruski hram.

Takođe, imao je i sastanke sa najvišim zvaničnicima Republike Srpske, a najavio je i dodatnu pomoć Srpskoj u infrastrukturnim projektima.

Između ostalog, Vučić je najavio da će Srbija graditi manji aerodrom kod Trebinja.

Nakon Vučićeve posjete na nekoliko lokacija u najvećem gradu Srpske - Banjaluci, postavljeni su panoi kojima se predsjedniku Srbije izražava zahvalnost.

Najčitanije