TUZLA - Nakon što su prošle sedmice blokirali regionalni put Gračanica - Srebrenik, tridesetak penzionera iz Gračanice danas je blokiralo i magistralni put Tuzla - Doboj u Donjoj Orahovici. Razlog za blokadu puteva leži u činjenici da gračanički penzioneri još nisu dobili julske penzije.
"Svaki dan nam pričaju isti priču, a ne zapitaju se možemo li dočekati njihova obećanja. Ukoliko naše zahtjeve ne ispune, odnosno ako ne počne isplata penzija, spremni smo za potpunu blokadu magistralnog puta", navode razočarani gračanički penzioneri.