SANSKI MOST - Nevladino udruženje pod nazivom "Pomozi.ba", koje se bavi realizacijom projekata humanitarog karaktera i pomaže socijalno ugroženim osobama, otvorilo je svoje predstavništvo i u Sanskom Mostu, u zgradi Društvenog doma u naselju Pobriježje.
Ova organzacija odranije svoja predstavništva ima u Sarajevu, Travniku i Bihaću. Prema riječima Elvira Karalića, osnivača pomenutog udruženja, socijalno ugroženi građani Sanskog Mosta ubuduće će imati mogućnost da preko ovoga predstavništva korite njihove usluge.
"Naše udruženje je neprofitna humanitarna organizacija koja svojim djelovanjem pomaže ugroženim ljudima na području cijele Bosne i Hercegovine, ali i šire. Pomoć u zadovoljavanju osnovnih ljudskih potreba naši timovi pružaju povratnicima, starim i iznemoglim licima, samohranim majkama, porodicama bez stalnih primanja, djeci bez roditelja, osobama s invaliditetom, oboljelima, migrantima i svma kojima je pomoć potrebna", kazao je Karalić.
Dodao je kako su od svog osnivanja 2012. godine do danas pomogli oko 700.000 osoba kroz različite projekte i humanitarne akcije.