ŽEPČE - Kod mjesta Papratnica na dionici Zenica - Žepče danas je došlo do izlijevanja oborinskih voda na magistralni put M-17 koji je tom prilikom poplavljen.
Prema informacijama koje su portalu "Klix.ba" dostavili čitaoci, poplavljena dionica ovog puta, koja praktično povezuje Sarajevo i Zenicu sa granicom BiH otežala je odvijanje saobraćaja.
Za sada, prema izvještajima sa terena, još nema prijetnji izlijevanja rijeke Bosne iz svog korita na ovom području.