BANJALUKA - Poreska uprava Republike Srpske će u budućem periodu raditi na unapređenju i otvorenijim odnosima sa javnošću, najavila je danas direktor te institucije Zora Vidović.
Vidovićeva je održala neformalni sastanak sa predstavnicima medija, na kojem je predstavljen novi službenik Poreske uprave za odnose s medijima Nikola Salapura.
Salapura, koji je ranije bio novinar banjalučkog dnevnog lista "Nezavisne novine", naveo je da očekuje dobru i korektnu saradnju sa novinarima.
Sastanak je održan u prostorijama Poreske uprave Srpske u Banjaluci, gdje su novinari i poreznici razmijenili mišljenja s ciljem unapređenja međusobne saradnje.