Društvo

Posjeta Banji Vrućica

Srna

BANJALUKA - Ministar trgovine i turizma Republike Srpske Maida Ibrišagić-Hrstić posjetiće sutra "Banju Vrućica" kod Teslića gdje će razgovarati sa rukovodstvom ovog zdravstveno-turističkog centra.

Izjave za novinare predviđene su u 12.00 časova u Hotelu "Kardial", saopšteno je iz Biroa Vlade Republike Srpske za odnose s javnošću.

Najčitanije