BANJALUKA - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je danas generalnom direktoru Radio-televizije Republike Srpske /RTRS/ Draganu Davidoviću i svim zaposlenim u ovoj medijskoj kući 21 godinu rada i postojanja i poželio im puno uspjeha u daljem radu.
"Zahvaljujući profesionalnom izvještavanju i raznovrsnom programskom sadržaju Radio-televizija Republike Srpske zadržala je standarde javnog RTV servisa i ostala nezaobilazan izvor informisanja naše javnosti", navodi se u čestitki predsjednika Republike.
Dodik je uvjeren da će RTRS i u narednom periodu nastaviti sa stabilnim poslovanjem i procesom modernizacije, u skladu sa najvišim tehnološkim standardima, što će omogućiti dalji razvoj ove medijske kuće.
Televizija Republike Srpske 19. aprila obilježava 21 godinu rada. Od danas program ove medijske kuće mogu da gledaju i građani u dijaspori, putem satelita.