SARAJEVO - Premijer Federacije BiH Nermin Nikšić uputio je uskršnju čestitku katoličkim vjernicima u Bosni i Hercegovini.
- Želim da vam Uskrs donese veselje, sreću i dobro zdravlje. Neka radost najvećeg kršćanskog blagdana unese u vaše domove mir, a u vaša srca nadu u ljepšu budućnost. Uvjeren da će te vašu radost, kao i uvijek, podijeliti s prijateljima i komšijama, upućujem vam najljepše želje povodom Uskrsa -kaže se u čestitki premijera Nikšića, prenosi Ured za odnose s javnošću Vlade FBiH.