PRIJEDOR - Na području Policijske uprave Prijedor u periodu od 05. do 10. aprilavršiće se pojačana kontrola učesnika u saobraćaju automatskim mjerenjem prekoračenja dopuštene brzine kretanja pomoću radarskog sistema u vozilu presretač.
"Apelujemo na sve vozače da poštuju saobraćajna pravila i propise i da prilagode brzinu vozila uslovima i stanju na kolovozu", saopšteno je iz PU Prijedor.