BANJALUKA - "Pošte Republike Srpske", u saradnji s Ministarstvom saobraćaja i veza Republike Srpske, organizovale su prevoz lijekova iz Banjaluke do Bijeljine, Šamca i Bratunca.
"S obzirom da je riječ o većoj količini lijekova, na ove relacije poslali smo odvojeno vozilo, koje ne saobraća našim redovnim linijama. Prevezli smo i lijekove iz Banjaluke prema Petrovu", saopšteno je iz "Pošta Srpske".
"Pošte Srpske", pored adaptacije pošta koje su uništene poplavom, te pružanja poštanskih usluga na kompletnoj teritoriji Srpske, svakodnevno, u saradnji sa resornim ministarstvom, prevoze i humanitarnu pomoć.