Društvo

Prijavljeno 11 novooboljelih

Prijavljeno 11 novooboljelih
Prijavljeno 11 novooboljelih
Agencije

BANJALUKA - U Republici Srpskoj (RS) u posljednja 24 časa prijavljeno je 11 novooboljelih od virusa novog gripa A (H1N1), potvrdila je u četvrtak Srni portparol Instituta za zaštiti zdravlja RS Milka Mrđa.

U banjalučkom Kliničkom centru do sada su hospitalizovana 54 pacijenata, a u Jedinici intenzivne medicine tri.

Dva nova pacijenta primljena su u bolnici Kasindo, od kojih je jedan bio pozitivan na brzi test.

U Kliničko-bolničkom centru Foča primljena su četiri nova pacijenta, od kojih je jedan pozitivan na brzi test.

Četiri novooboljela registrovana su u trebinjskoj bolnici, od kojih je jedan pacijent bio pozitivnim na brzi test.

U RS do sada je od novog gripa oboljelo 64 ljudi, a jedna osoba je umrla.

Najčitanije