Društvo

Prijavljeno 16 novooboljelih

Prijavljeno 16 novooboljelih
Prijavljeno 16 novooboljelih
Agencije

BANJALUKA - U Republici Srpskoj (RS) u posljednja 24 časa prijavljeno je 16 novoooboljelih pacijenata od virusa novog gripa N1H1, čime se ukupan broj oboljelih popeo na 1 054, potvrdila je Srni portparol Instituta za zaštitu zdravlja RS Milka Mrđa.

Na Kliničkom centru Banjaluka hospitalizovano je 30 pacijenata, dok se u jedinici Intenzivne medicine nalazi jedna osoba.

U RS trenutno je hospitalizovano 38 lica. Od novog gripa u Srpskoj su do sada umrle četiri osobe.

Najčitanije