Društvo

Prijavljeno 20 novooboljelih

Prijavljeno 20 novooboljelih
Prijavljeno 20 novooboljelih
Agencije

BANJALUKA - U Republici Srpskoj (RS) je posljednja 24 časa prijavljeno 20 novooboljelih od virusa gripa H1N1, čime ukupan broj oboljelih od novog gripa u Srpskoj iznosi 813, potvrdila je u četvrtak Srni portparolka Instituta za zaštitu zdravlja RS Milka Mrđa.

U Kliničkom centru Banjaluka hospitalizovano je 106 pacijenata, a u Jedinici intenzivne medicine nalaze se tri pacijenta.

Dva pacijenta su hospitalizovana u kasindolskoj bolnici, dva u bolnicin u Foči, te jedan pacijent u bolnici u Zvorniku.

Do sada su od novog gripa u RS umrle četiri osobe.

Najčitanije