Društvo

Prijavljeno pet novooboljelih

Prijavljeno pet novooboljelih
Prijavljeno pet novooboljelih
Agencije

BANJALUKA - U posljednja 24 časa u Republici Srpskoj prijavljeno je pet pacijanata oboljelih od gripa A (H1N1), saopšteno je iz republičkog Instituta za zaštitu zdravlja.

U Kliničkom centru Banjaluka četiri pacijenta su bila pozitivna na brzi test i jedan u bolnici u Bijeljini.

Ukupan broj oboljelih od H1N1 u RS je 1116, a trenutno je hospitalizovano njih 40.

Umrle su četiri osobe kod kojih je bio potvrđen ovaj grip.

Najčitanije