SARAJEVO - Ministar odbrane BiH Selmo Cikotić priredio je prijem i predstavljanje novoimenovanog vojnog biskupa Tome Vukšića članovima rukovodnog tima Ministarstva odbrane BiH.
U saopštenju Ministarstva odbrane BiH navodi se da je Cikotić poželio dobrodošlicu vojom biskupu Vukšiću u odbrambene strukture, izrazivši očekivanje da će on postati dobar član uspješnog tima koji iza sebe ima značajne rezultate.
Vukšić se u obraćanju zahvalio na prijemu i svima onima koji su zaslužni za uspostavljanje i djelovanje sveukupnog dušebrižništva u Oružanim snagama BiH, kako za katolike tako i za pravoslavce i muslimane.