BANJALUKA - Princeza Katarina Karađorđević, kćerka princa Tomislava, posjetila je danas hram Hrista Spasitelja u Banjaluci.
Protojerej-stavrofor Ratko Radujković upoznao je ovom prilikom princezu Katarinu o istorijatu hrama i njegovom značaju za banjalučku regiju.
Prema protokolu, princeza Katarina posjetiće danas Osnovnu školu "Dositej Obradović" i Bolnicu "Sveti apostol Luka" u Doboju, te manastir Svetog Nikole na Ozrenu i Zdravstveno-turistički centar "Banja Vrućica".