BANJALUKA - Teretna vozila, teža od 3,5 tone, večeras ponovo mogu saobraćati dionicama Doboj - Stanić Rijeka, Rudanka - Karuše, Doboj /Poljice/ - Modriča dva i Orline - Doboj Novi, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
I sutra od 6.00 pa do 20.00 časova će na ovim dionicama biti na snazi naredba Ministarstva unutrašnjih poslova Srpske o zabrani saobraćaja teretnih vozila težim od 3,5 tone.
AMS napominje da se zabrana ne odnosi za teretna vozila koja učestvuju u čišćenju i drugim aktivnostima na sanaciji postojećeg stanja i koja prevoze humanitarnu pomoć.