BANJALUKA - Magistralni put Banjaluka – Kotor-Varoš pušten je u saobraćaj za sve kategorije vozila, saopšteno je iz Republičkog Auto-moto saveza.
Pušten je i saobraćaj teretnih vozila težih od 3,5 tone ukupne mase na dionicama Doboj - Stanić Rijeka, Rudanka - Karuše, Doboj /Poljice/ - Modriča 2 i Orline - Doboj Novi.
I sutra, od 6.00 do 20.00 časova će na navedenim dionicama biti na snazi naredba MUP-a o zabrani saobraćaja teretnih vozila težih od 3,5 tone ukupne.