Društvo

Putnici iz kombija koji se sudario sa cisternom pušteni na kućno liječenje

Putnici iz kombija koji se sudario sa cisternom pušteni na kućno liječenje
Foto: Avaz.ba | Putnici iz kombija koji se sudario sa cisternom pušteni na kućno liječenje
Srna

MOSTAR - Svih sedam povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći u mjestu Drežnica, kod Mostara, otpušteni su sa mostarske Univerzitetske kliničke bolnice na kućno liječenje.

Iz Bolinice je saopšteno da su svim povrijeđenim u jučerašnjoj nesreći utvrđene lakše povrede, te da su otpušteni na kućno liječenje.

U Centar urgentne medicine Mostar juče je dovezeno sedam povrijeđenih putnika iz kombija slovenačkih registarskih oznaka.

Saobraćajna nesreća dogodila se u 16.20 časova na magistralnom putu M-17 u mjestu Drežnica, a u njoj su učestvovali kombi slovenačkih registarskih oznaka i auto-cisterna iz Visokog, koja je sletjela u jezero Salakovac.

Kako je saopšteno iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, u nesreći su učestvovali B.F. (45) iz Ptuja je bio za upravljačem automobila reno trafik i M.I. (64) iz Visokog koji je vozio teretnjak marke mercedes sa priključnim vozilom.

Vozač auto-cisterne M.I. je preminuo, a iz jezera su ga izvukli ronioci. Vozač renoa B.F. teže je povrijeđen.

Najčitanije